Jak zbudować zaangażowanie wśród klubowiczów dzięki innowacyjnej platformie do ćwiczeń i śledzenia postępów?

Poznaj elementy strategii Fitness World

  • Strategia digital
  • Analiza konkurencji
  • Tworzenie strony www
  • Lead-Generation tools
  • Testy A/B
  • Niestandardowe rozwiązania WEB
  • Animacje, ilustracje, grafiki

My Fitness World

Dedykowany portal, stworzony na potrzebę klienta w związku z dużą fluktuacją klubowiczów. Portal powstał w 2018 roku i był rozwijany przez 2 lata. W trakcie naszych prac nagraliśmy ponad 20 filmów instruktażowych, przygotowaliśmy explainer wideo opisujący czym jest program czy też przeprowadziliśmy kilkanaście akcji specjalnych. Nasza platforma stała się inspiracją do stworzenia aplikacji mobilnej, która została wdrożona w całej sieci klienta (Polska oraz Dania).

Wybrane rozwiązania:

Stawiam na cel

W naszej platformie dodaliśmy możliwość dodania celu jaki klubowicz chciałby zrealizować w trakcie swojego wyzwania.

Twój trener osobisty

Dzięki filmom instruktażowym, klubowicze mogli w prosty sposób przeprowadzić swój trening wybierając jeden z przygotowanych przez nas wariantów.

Let's the game begin

To seria wyzwań, podczas których klubowicze mogli rywalizować ze sobą, ale również wspierać swój klub, aby ten otrzymał nagrodę specjalną.

Meet MyFW

Explainer wideo to materiał filmowy, który w prosty sposób wyjaśnia mechanikę działania całej platformy. Materiał został wykorzystany również w kampanii online.

Profil klubowicza

Dla wszystkich klubowiczów udostępniliśmy ich profil, w którym mogą zobaczyć swoją częstotliwość uczęszczania na treningi oraz aktualizować swoje pomiary.

Wsparcie żywieniowe

Dla wszystkich początkujących klubowiczów umieściliśmy na portalu podstawowe zalecenia żywieniowe, dzięki którym mogli rozpocząć swoją przygodę ze zdrowym żywieniem.

Responsive WEB design

Mobilna wersja strony

Projekt powstał w oparciu o podejście mobile first design, ponieważ zgodnie z założeniami, platforma miała być prosta w obsłudze nawet podczas treningu. Zgodnie z tym założeniem dostosowaliśmy między innymi skróty w formie piktogramów, które znajdują się zawsze w zasięgu kciuka (są przyklejone do dolnej części ekranu).

Zainteresował Cię ten case?

Napisz do nas

Niestandardowe rozwiązanie

Pamiętaj, że nie zawsze kampania może rozwiązać Twój problem. W przypadku tego case'u, kluczem była dokładna analiza problemu oraz weryfikacja możliwości, aby mu przeciwdziałać. Efektem końcowym jest dedykowana platforma, która zbudowała społeczność Fitness World i wprowadziła nowy standard na polskim rynku klubów fitness.

Zastosowane rozwiązania:

Zapytaj Autora

Paweł Pałka

Paweł Pałka

Chcesz porozmawiać o szczegółach?
Napisz do naszego eksperta!

fala-gora

Porozmawiajmy!

Chcesz szybko się z nami skontaktować? Zadzwoń! Jesteśmy dostępni w godz. 9:00 – 17:00 w dni robocze

+ 48 534 608 592

Wolisz do nas napisać? Skorzystaj z poniższego adresu:

biuro@adcookie.pl

Masz marketingowy problem lub wyzwanie? Formularz obok jest do Twojej dyspozycji

fala-dol