Rozbudowany serwis z kuponami rabatowymi oparty o marketing afiliacyjny czyli o tym, jak pomogliśmy tworzyć DużeRabaty.pl

Poznaj elementy projektu Duże Rabaty

  • Tworzenie strony www
  • Optymalizacja SEO
  • Optymalizacja page speed
  • Testy A/B
  • Niestandardowe rozwiązania WEB

duzerabaty.pl

To internetowy agregat kuponów rabatowych, który pozwala swoim użytkownikom na korzystanie z promocji wyświetlanych w oparciu o afiliacyjny model biznesowy. Użytkownicy mogą znaleźć tu kody rabatowe, kupony promocyjne, wyprzedaże oraz zniżki do sklepów internetowych.

Wybrane rozwiązania:

Swoboda logowania

Użytkownicy portalu mają możliwość założenia konta w sposób tradycyjny, ale również przy pomocy konta Google lub Facebook.

UI oraz kolorystyka

Wynikiem przeprowadzonych testów A/B okazało się, iż użytkownicy preferują kolor czerwony, dlatego też wszystkie triggery zostały zdefiniowane tym kolorem.

Sortuj swobodnie

Użytkownicy otrzymali swobodę w sortowaniu kuponów, gdyż poza klasycznymi wariantami mają możliwość sortowania po wysokości rabatu, ale także po czasie ważności kuponu.

Prosty interface

Zastosowane rozwiązania graficzne mają oraz sam wygląd strony został przygotowany w taki sposób, aby nie zakłócać mnogości marek znajdujących się na platformie.

Autorski CMS

Platforma została opracowana w oparciu o autorski CMS, który dał nam możliwość swobodnego jej dostosowywania nawet po wdrożeniu online.

Delikatne sugestie

Użytkownicy na każdym kroku są prowadzeni po zaprojektowanych ścieżkach UX, które mają na celu doprowadzenie ich do poszukiwanych informacji.

Responsive WEB design

Mobilna wersja strony

Platforma została stworzona w oparciu o podejście mobile first design, gdyż kluczowymi odbiorcami są użytkownicy mobilni. Dodatkowo, dzięki autorskiemu systemowi CMS administratorzy strony, mogą nią zarządzać wygodnie z poziomu swoich telefonów.

Zainteresował Cię ten case?

Napisz do nas

Niestandardowe rozwiązanie

Platforma duzerabaty.pl została stworzona na autorskim CSM, ponieważ zdecydowaliśmy się na niezależność w dostępnych rozwiązaniach. Z początkowych założeń wynikało, iż będziemy modyfikować wersję MVP projektu, ale także będziemy rozbudowywać platformę o nowe funkcjonalności dla użytkowników, ale również administratorów.

Zastosowane rozwiązania:

Zapytaj Autora

Paweł Pałka

Paweł Pałka

Chcesz porozmawiać o szczegółach?
Napisz do naszego eksperta!

fala-gora

Porozmawiajmy!

Chcesz szybko się z nami skontaktować? Zadzwoń! Jesteśmy dostępni w godz. 9:00 – 17:00 w dni robocze

+ 48 534 608 592

Wolisz do nas napisać? Skorzystaj z poniższego adresu:

biuro@adcookie.pl

Masz marketingowy problem lub wyzwanie? Formularz obok jest do Twojej dyspozycji

fala-dol